Heroes Defense

Heroes Defense strateji oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut34M
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTSGame
Heroes Defense indir; Kulenizi savunmak için sihir elementlerin kahramanlarını bir araya toplayarak düşman birliklerine karşı hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Kule savunma ve strateji oyunları kategorisinde yer alan Heroes Defense mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Kulenizi savunmak için sihir elementlerin kahramanlarını bir araya toplayarak düşman birliklerine karşı hayatta kalmaya çalışacaksınız. Kazanmanız gereken zorlu savaşlar içerisinde olacaksınız.

Eşsiz bir kule savunma oyunu deneyimi yaşamak adına taktiksel oyun becerilerinizi kullanın. Düşman, kulelerinizi yok etmek için her zaman size saldıracaktır. Onları durdurmak, güçlerinizi birleştirerek ilerleme kat etmek ve ardından başarı faktörlerini bir arada bulundurarak kazancınızı artırmak adına taktiksel bir şekilde hareket edin. Krallık için bir efsane oluşturarak düşmanınızın karşısında daha güçlü olmaya yönelik hareket edeceksiniz. Canavarlar, komik kahramanlar ve bir sürü sihir becerisi dünyasına katılacaksınız.

Seçtiğiniz elementler inşa edebileceğiniz kahramanları belirler. Sayısız kombinasyon keşfetmek için daha fazla strateji sunar. kendinzii stratejik savaş taktikleri konusunda geliştirdiğiniz sürece arenanın kazananı olabilirsiniz. Büyülü bir savaş ortamı, gelişmiş oyun özellikleri ve ardından gelen eşsiz oyun sahneleri içerisinde zaman geçirmeye hazır olun. Artık akıllı cihazınıza sıkılmanıza gerek yok. Sıkılmadan fantastik bir dünya içerisinde yer alacaksınız. Canavarları öldüren düşmanları öldürmek, para toplamak, paralı askerler toplamak, yeteneklerine yatırım yapmak ve yeteneklerinizi güncellemek adına büyü oluşturmak için dokunun.

Ateş, zehir, rüzgar, buz gibi dört kahraman elementi ile yenilmez bir savaşçı olabilirsiniz. Elementlerin gücünü birleştirmeli ve her düşman türü için gerektiği kadar kullanmalısınız. Ateş büyüsü düşmana büyük hasar vermeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Zehir gücü düşman takip süresinin daha da uzaması için size olanak sağlayacaktır. Rüzgar gücü tsunami kasırgası yaratmanıza imkan tanıyacaktır. Tüm kahramanlar için zırhı yavaşlatın ve gücü artırarak arena içerisinde daha güçlü bir şekilde ilerleme kat edin. Düşman savunma tarafında size büyük görev düşüyor. Bunu başardığınız sürece arenanın kazananı olabilirsiniz.

Karakterler son derece zengin ve oyuncuların eğlenceli olması için her yeteneğin farklı yetenekleri var. Her oyun seviyesi ile her stil düşmanı öldürmelisiniz ve stratejiniz, savunma veya saldırı düşmanlarına saldırmalısınız. Oyunun zorluk seviyesi her seviyede artar, yükseltmek için birçok enerji ve beceri toplayarak arenanın kazananı olabilirsiniz. Taktiklerinizi karıştırmak için 6 farklı haritanın içeriklerini değerlendirerek ilerleme kat edebilirsiniz. Savunmanıza meydan okumak için 50 farklı düşman türü ile karşılaşacaksınız. PvP dövüşü her sezon için muhteşem ödüller sunuyor.

Bu ödülleri kazanmak adına taktiklerinizi geliştirerek ilerleyebilirsiniz. Sonsuz oyun ile fantezi tıkırtısında heyecan verici bir deneyim yaşamaya hazır olun. Dokunun ve büyü yapmak için olabildiğince hızlı dokunun. Savaş stratejisi ve RTS oyununda heyecan verici anların tadını çıkarın. Krallık ülkesini savunmak adına düşman birliklerinizi geliştirerek ilerleyeceksiniz. Savaşın parçaladığı bu manzarada gelişmek için dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu ile ittifaklar kurun.

Heroes Defense indir